Stowarzyszenie Dolina Pilicy w uzgodnieniu z Zarządem Województwa Łódzkiego ogłasza nabór wniosków o wsparcie nr 2/2025 (numer przedmiotowy prezentowany w PUE: 540502)
w zakresie: Rozwój przedsiębiorczości, poprzez: start DG
Podmioty uprawnione do ubiegania się o wsparcie na wdrażanie LSR 2023-2027
O pomoc mogą ubiegać się osoby fizyczne, jeżeli:
- są pełnoletnie - ukończyły 18 lat w dniu składania WoPP (Wniosku o Przyznanie Pomocy),
- posiadają miejsce zamieszkania na obszarze wiejskim objętym LSR Stowarzyszenia Dolina Pilicy co najmniej od roku poprzedzającego dzień złożenia wniosku,w okresie roku poprzedzającego dzień złożenia WoPP nie wykonywały i nie wykonują działalności gospodarczej, do której stosuje się przepisy ustawy Prawo przedsiębiorców,
- nie została im dotychczas przyznana pomoc w ramach PROW 2014-2020 na operację w ramach poddziałania 6.2 lub 6.4 lub 4.2 lub 19.2 w zakresie podejmowanie działalności gospodarczej,
- nie została im dotychczas przyznana pomoc w ramach PS WPR na operację w zakresie start DG, start GA, start ZE, start GO, start KŁŻ, rozwój DG, rozwój GA, rozwój ZE, rozwój GO lub rozwój KŁŻ.
Termin, miejsce oraz forma składania wniosków
Termin składania wniosków: od 15.09.2025 r. od godz. 0:00 do 29.09.2025 r. do godz. 23:59.
Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia Dolina Pilicy >>>TUTAJ<<<