Gmina Poświętne zaprasza!

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dzisiejsze święto przypomina nam, ile w życiu każdego człowieka znaczą edukacja i  szkolni wychowawcy. Najważniejszy etap rozwoju i socjalizacji młodych ludzi odbywa się przecież właśnie w środowisku przedszkoli, szkół podstawowych.
Państwa praca kształtuje niewyrobione charaktery i optykę świata, ponieważ na równi z Rodzicami troszczą się Państwo o przyszłość swoich podopiecznych.
Trudno znaleźć słowa, by opisać wysiłek związany z przekazywaną wiedzą i doświadczeniem tym, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w wielkim świecie.
Są Państwo mentorami i drogowskazami na drogach młodych ludzi, którzy w szkole wychowują się, uczą, nawiązują przyjaźnie. Placówki edukacyjne to miejsca pracy nakładające ogromne poczucie odpowiedzialności na swoich pracowników.
Dlatego 14 października, gdy szczególnie doceniamy i skupiamy się na pracy Państwa – nauczycieli i  wychowawców – chcemy życzyć Państwu szczególnych rzeczy.
Wśród najserdeczniejszych życzeń, które w tym miejscu chcielibyśmy Państwu złożyć, zamieszczam więc życzenia wytrwałości i cierpliwości w  odkrywaniu świata przed swoimi podopiecznymi, niewyczerpanego zapału do pracy, zawodowej, szczególnie w tych trudnych czasach.
Wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Dziękujemy za codzienne pokazywanie najmłodszym mieszkańcom naszej gminy, że gdy przeżywają trudności, mogą odkrywać swą siłę, a  każda zdobyta wiedza, może zaowocować w przyszłości dobrymi decyzjami.

Przewodnicząc Rady Gminy  Poświętne                  Wójt Gminy Poświętne
Kazimierz Wiechecki                                                               Michał Franas
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 5 =