Gmina Poświętne zaprasza!

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet

Z okazji obchodzonego w całym kraju Dnia Kobiet w dniu 7 marca 2019 r. w lokalu gastronomicznym „Młynczysko” w Poświętnem odbyło się uroczyste spotkanie, na które przybyło ponad 50 pań – sekretarz gminy, panie radne i pełniące funkcje sołtysa, przedstawicielki wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie gminy,  panie kierujące pracą szkół, referatów Urzędu Gminy i jednostek podległych, a także wszystkie panie pracujące w Urzędzie Gminy oraz pozostałych jednostkach, jak również przebywające już na emeryturze. Spotkanie zostało zorganizowane z inicjatywy męskiej części władz gminy – wójta Michała Fransa i przewodniczącego Rady Gminy Kazimierza Wiecheckiego – a także Gminnego Ośrodka Kultury w Poświętnem.

Oprócz organizatorów i zaproszonych przedstawicielek płci pięknej w spotkaniu uczestniczyli również panowie w osobach wiceprzewodniczącego RG Bogdana Kacprzaka oraz przewodniczącego Komisji Rewizyjnej RG Mariana Grzegorskiego.

Spotkanie w Poświętnem rozpoczęło się nietypowo bowiem od projekcji filmowej. Specjalnie na ten dzień męska część uczestników uroczystości przygotowała dla pań 10-minutową produkcję z własnymi życzeniami oraz scenkami o satyrycznym zabarwieniu.  Po nagrodzonej brawami projekcji przyszedł czas na życzenia „na żywo”, które w imieniu wszystkich panów złożył  wójt Michała Franasa. Oprócz życzeń Panie otrzymały również kwiaty - tulipany.

Spotkaniu towarzyszył poczęstunek, po którym zaprezentowana została kolejna niespodzianka przygotowana dla pań przez wójta oraz Gminny Ośrodek Kultury. Owym prezentem okazał się żartobliwy przegląd roku w postaci popularnych w internecie grafik - „memów”. Prezentacji towarzyszyły ogromne salwy śmiechu, a rozbawione panie jeszcze długo wracały do przedstawionych obrazów. W tak miłej i sympatycznej atmosferze trwała dalsza część uroczystości, która poświęcona była wspólnym damsko-męskim rozmowom.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 3 =