Gmina Poświętne zaprasza!

Rozpoczął się czas drogowych inwestycji w gminie

Władze gminy Poświętne wzorem minionych trzech ostatnich lat przyzwyczaiły już wszystkich, że okres letnich wakacji to w tutejszym samorządzie czas największych inwestycji. W tym roku jedno z kluczowych przedsięwzięć - rozbudowa sieci kanalizacyjnej - już się zakończyło, natomiast miesiąc przed rozpoczęciem wakacji na dobre rozpoczął się cykl inwestycji drogowych. Na początek wykonane zostało powierzchniowe utrwalenie blisko kilometrowego odcinka drogowego łączącego miejscowość Anielin z drogą krajową DK48.

Włodarz Poświętnego Michal Franas przy współpracy z Radą Gminy przewidział na bieżący rok szereg inwestycji w sferze drogowej, sanitarnej, a także sportowej i rekreacyjnej.

Nic zatem dziwnego, że już w okresie zimowym trwały niemal bez przerwy prace nad rozbudową sieci kanalizacji sanitarnej. Rozwój tej sfery jest priorytetem władz gminy z Poświętnego. Łącznie z kanalizacją wójt Franas wymienia zawsze również inwestycje drogowe jako najbardziej istotne na płaszczyźnie rozwoju całej gminy. Te również się już rozpoczęły. Na początek powstał blisko kilometrowy odcinek utrwalonej powierzchniowo drogi na terenie sołectwa Anielin.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =