Gmina Poświętne zaprasza!

Przedszkolaki z Brudzewic już po ślubowaniu i pasowaniu

W dniu 22 listopada 2018 r. w przedszkolu działającym w ramach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brudzewicach odbyła się niezwykle ważna uroczystość dla najmłodszych dzieci - pasowanie na przedszkolaka. Wzięli w niej udział zaproszeni goście wójt Gminy Poświętne Michał Franas oraz przewodniczący Rady Gminy Poświętne Kazimierz Wiechecki. Nie mogło oczywiście też zabraknąć rodziców, nauczycieli i dzieci ze starszej grupy przedszkolnej. Pasowania na pełnoprawnych przedszkolaków dokonała dyrektor Elżbieta Grzegorska.

Zanim nastąpił podniosły moment ślubowania i pasowani, maluchy musiały potwierdzić, że dobrze czują się w przedszkolu oraz zasługują już na miano przedszkolaków. Zaprezentowały zatem wszystkim zgromadzonym piosenki, wiersze i tańce, których nauczyły się przez ponad dwa miesiące uczęszczania do przedszkola. O tym jak był to uroczy występ niech świadczą długie i gromkie brawa jakie otrzymali młodzi artyści.

W dalszej części dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, a dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brudzewicach Elżbieta Grzegorska za pomocą zaczarowanego ołówka dokonała aktu pasowania na przedszkolaków. Dalej były już tylko oklaski i gratulacje dla maluchów, do których przyłączyli się wójt Michał Franas oraz przewodniczący RG Kazimierz Wiechecki przekazując nowopasowanym przedszkolakom ciekawe upominki.

Na koniec uroczystości, na wszystkich czekała słodka niespodzianka w postaci przepysznego tortu.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 8 =