Gmina Poświętne zaprasza!

Nowy plac zabaw w Anielinie

W minionym tygodniu w miejscowości Anielin został oddany do użytku kolejny już na terenie Gminy Poświętne plac zabaw, na który okoliczni  mieszkańcy czekali od dawna.
Plac zabaw został zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie świetlicy wiejskiej na obszernym placu.
To jedyne takie miejsce w najbliższej okolicy, gdzie na najmłodszych czeka zestaw zabawowy  składający się z: drabinki krzyżakowej, drabinki poziomej, wieży z drabinką, przeplotni linowej, przeplotni pajęczyna, wieży wraz ze ślizgiem z metalu, a oprócz tego huśtawka bocianie gniazdo z oparciem.

Projekt został zrealizowany w zakresie działania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014 – 2020 (projekt grantowy pt.„ Lepiej żyć, to również lepiej wypoczywać” realizowany przez Stowarzyszenie Dolina Pilicy) - Gmina Poświętne uzyskała dofinansowanie w wysokości 20 000 zł., które pozwoliło w 100 % bez zaangażowania budżetu gminy sfinansować przedsięwzięcie – podkreśla Piotr Wrona – kierownik referatu inwestycji w UG.
Dobra współpraca z Radą Sołecką, wsłuchiwanie się w potrzeby mieszkańców owocują m.in. takimi miejscami rekreacji, dzięki, którym najmłodsi mieszkańcy mogą bawić się i spędzać czas na świeżym powietrzu – zaznacza wójt Michał Franas
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =