Gmina Poświętne zaprasza!

Gmina Poświętne zawarła umowę z KS Poświętne

Pomiędzy Gminą Poświętne, a Klubem Sportowym „Poświętne” zwarta została umowa w ramach konkursu na realizację zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu na terenie gminy Poświętne w 2019 roku. Stosowne dokumenty w sali konferencyjnej Urzędzie Gminy Poświętne zostały podpisane przez wójta Michała Franasa oraz prezesa klubu Andrzeja Kowalika. Dzięki tej współpracy klub będzie dalej prowadził drużynę piłkarską, ale również szkolił najmłodszych mieszkańców gminy Poświętne.

Na realizację zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2019 r. Gmina Poświętne przeznaczyła 38 tys. zł. W wyznaczonym terminie tj. 18 lutego 2019 r. wpłynęła tylko jedna oferta, którą złożył klub sportowy „POŚWIĘTNE”. Powołana na tą okoliczność komisja stwierdziła, że ww. oferta spełnia wszystkie wymagane kryteria wynikające z ogłoszenia.

Od trzech lat Klub ‘POŚWIĘTNE’ prowadzi dwie różne wiekowo drużyny piłkarskie. Tym samym nie tylko dzieci, ale również młodzież i osoby dorosłe - dzięki wspieranej przez władze gminy działalności upowszechniającej kulturę fizyczną i sport - mogą w aktywny sposób spędzać wolny czas oraz uczestniczyć w rozgrywkach sportowych.

Podczas spotkania prezes KS Poświętne ustalił z wójtem kalendarz wydarzeń sportowych na 2019 rok. Już wiadomo, że w czerwcowy weekend (15-16 czerwca br.) na stadionie w Studziannie odbędą się rozgrywki sportowe m.in. turniej piłkarski o puchar wójta gminy Poświętne.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =