Gmina Poświętne zaprasza!

Aktualności

Trwają prace legislacyjne nad zmianą przepisów dotyczących biegu postępowań prowadzonych przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wprowadzonych w związku z pandemią Covid-19.
Z nastaniem przedwiośnia rośnie zagrożenie pożarowe związane z wypalaniem traw. Warto przypomnieć, że proceder ten jest niezgodny z prawem i grożą za niego surowe sankcje karne oraz cofnięcie dopłat wypłacanych przez ARiMR.
08-03-2021

W minionym tygodniu zastępca burmistrza Opoczna Tomasz Łuczkowski, wójt gminy Poświętne Michał Franas oraz sekretarz gminy Poświętne Maria Grzybek odwiedzili pułkownika Mariana Zacha, który jest nie tylko honorowym obywatelem gminy, ale także przyjaźni się z obecnym burmistrzem, jest także jednym z pomysłodawców powstania szańca majora Hubala w Anielinie.
Już po raz trzeci z rzędu gmina Poświętne znalazła się na liście dofinansowanych projektów w ramach Programu Powszechnej Nauki Pływania „Umiem Pływać” 2021.
Od 29 marca do 12 maja ARiMR będzie przyjmować wnioski o pomoc w ramach działania „Współpraca” na tworzenie krótkich łańcuchów dostaw. Pomoc finansowana jest z budżetu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =