Gmina Poświętne zaprasza!

Aktualności

Dwa sołectwa z gminy Poświętne: Buczek i Małoszyce otrzymały po 10 tysięcy złotych dotacji z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego w ramach programu „Sołectwo na plus”.
Symulator dachowania, koncerty, animacje i darmowa wata cukrowa dla dzieci! Te i wiele innych atrakcji czeka podczas Pikników Rodzinnych, na które zaprasza Grzegorz Schreiber Marszałek Województwa Łódzkiego.
Gmina Poświętne podpisała porozumienie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi odnośnie otwarcia i prowadzenia punktu konsultacyjno – informacyjnego programu „Czyste Powietrze”.
Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Poświętne na uroczyste otwarcie miejsca rekreacji w Gapininie, które odbędzie się w najbliższą sobotę 31 lipca 2021 r. o godz. 17:00.
W piątek 23 lipca br. w Poświętnem i w Dębie odbyły się animacje i zabawy dla najmłodszych. Organizatorem wydarzenia był Wójt Gminy Poświętne, Gminny Ośrodek Kultury w Poświętnem oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Poświętnem.
Przy tablicy upamiętniającej zamordowanych funkcjonariuszy Policji Państwowej II RP w 1940 roku w Kalininie, znajdującej się w parku św. Marka w Poświętnem zostały złożone kwiaty i zapalono znicze w ramach uroczystości związanych ze Świętem Policji 2021.
W dniu jutrzejszym tj. 22 lipca w Urzędzie Gminy Poświętne oddelegowani pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Tomaszowie Mazowieckim będą pomagali przy wypełnianiu wniosków DOBRY START 300 dla ucznia.
W dniu 16 lipca 2021 roku Michał Franas Wójt Gminy Poświętne i  Edyta Bartos Prezes Centrum Aktywności Lokalnej w Drzewicy podpisali porozumienie o współpracy przy realizacji zadania publicznego pod tytułem „Pomoc w wychodzeniu z bezdomności” współfinansowanego ze środków Wojewody Łódzkiego.
Gmina Poświętne realizuje zadanie pn.  „Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Poświętne w 2021 roku", które zostało dofinansowane z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Więcej pod www.zainwestujwekologie.pl
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =