Najnowsze wiadomości: Uwaga! Przerwy w dostawie energii odwołane! Najnowsze wiadomości: Jedno święto - trzy spotkania Najnowsze wiadomości: Dzień Otwarty Najnowsze wiadomości: Dzień Sołtysa
Uwaga! Przerwy w dostawie energii odwołane! PDF Drukuj Email

W imieniu Rejonu Energetycznego Tomaszów Maz. informujemy, że ze względów technicznych planowane na dzień jutrzejszy tj. 21.03.2018 r. przerwy w dostawie energii elektrycznej dla mieszkańców miejscowści: Anielin, Stefanów, Ponikła, Kozłowiec, Studzianna, Poświętne, Małoszyce, Poręby, Brudzewice 16 i 130 zostają odwołane! Nowy termin prac ekspolatacyjnych oraz związanej z tym przerwy w dostawie energii zostanie podany wkrótce.

 
Jedno święto - trzy spotkania PDF Drukuj Email

Z inicjatywy wójta gminy Poświętne Michała Franasa oraz przewodniczącego Rady Gminy Kazimierza Wiecheckiego w dniu 8 marca 2018 r. w lokalu gastronomicznym „Młynczysko” odbyło się uroczyste spotkanie związane z obchodami Międzynarodowego Dnia Kobiet. Na zaproszenie włodarzy gminy w wydarzeniu uczestniczyło ponad 60 pań – przedstawicielki i członkinie wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie gminy, panie kierujące pracą szkół, referatów Urzędu Gminy i jednostek podległymi, a także panie pracujące na innych stanowiskach w UG i niniejszych jednostkach. W spotkaniu uczestniczyli też panowie w osobach: wiceprzewodniczącego RG Macieja Szufladowicza, przewodniczącego Komisji Rewizyjnej RG Mariana Grzegorskiego, oraz przewodniczącego Komisji Gospodarczej RG Bogdana Kacprzaka. Oprócz tego spotkania z okazji Święta Kobiet na terenie gminy odbyły się również inne zorganizowane dla pań przez KGW Brudzewice oraz sołtysa z Dęby i radnych RG z Dęby i Dęborzeczki.

Więcej…
 
Dzień Otwarty PDF Drukuj Email

Przedszkole w Filialnej Szkole Podstawowej w Dębie zaprasza wszystkich zainteresowanych rodziców wraz z dziećmi (rocznik 2014 i 2015 ), na dzień otwarty, który odbędzie się dnia 22 marca o godz. 10.30. W ramach dnia otwartego proponujemy zapoznanie się z naszą ofertą edukacyjną oraz udział w zajęciach prowadzonych przez wychowawcę.

Kierownik i nauczyciele

Dzień Otwarty

 
Dzień Sołtysa PDF Drukuj Email


Z okazji Dnia Sołtysa

wszystkim osobom

piastującym to odpowiedzialne stanowisko

życzymy

dużo sukcesów i wytrwałości w ciężkiej pracy

na rzecz lokalnej społeczności,

a także satysfakcji z uzyskiwanych osiągnięć

i uznania wśród mieszkańców.


    Przewodniczący Rady Gminy                       Wójt Gminy Poświętne

                    Kazimierz Wiechecki                                        Michał Franas


 
Spotkanie z człowiekiem wielu pasji PDF Drukuj Email

Filialną Szkołę Podstawową w Dębie odwiedził człowiek wielu pasji - z zamiłowania regionalista zafascynowany kultura i historią gminy Poświętne, pasjonat biegania i wypraw rowerowych. Mowa oczywiście o panu Wojtku Jaskule prezesie Stowarzyszenia „Poświętne – Nakręcona Gmina”. Jednak nie tylko sama osoba gościa, ale również przygotowana przez niego prelekcja spotkała się z wielkim zainteresowaniem uczniów z Dęby.

Więcej…
 


Strona 1 z 163
Wiadomości z kraju
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2018-03-21 18:59)
WIG 60932.26 +1,62%
WIG20 2320.77 +2,14%
mWIG40 4735.44 +0,79%
sWIG80 14432.83 +0,42%
Wspierane przez Money.pl
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2018-03-21
USD 3,4544 +0,72%
EUR 4,2416 +0,41%
CHF 3,6205 +0,47%
GBP 4,8564 +0,94%
Wspierane przez Money.pl
Designed by Templatka.pl